kamp1_empty

Miks valida Monaro Kivimajad

Monaro Kivimajad on energiasäästlike kivimajade ehitusega tegelev ettevõte. Oleme 2010-2011 aastal ehitanud Eestis, Soomes ja Rootsis üle 20 objekti , tutvu meie mõne tehtud tööga siit.

Meie meeskonna moodustavad ehitajad, kes on eramuehitusega tegelenud enam kui 5 aastat. Monaro Kivimaja ehituslahendused on kvaliteetsed ja parima hinnaga.

Monaro Kivimajad on:

meie ehitajatel on erialane haridus ja vähemalt kolme aastane ehituse kogemus. Oleme sõbralik ja professionaalne meeskond.
me teame, et sinu soovid ja vajadused erinevad teise omadest. Väikefirmana saame arvestada just sinuga, selleks, et saaksid kõik oma unistused täide viia pakumegi sulle paindlikke ehitusteenuseid. Vaata meie teenuste loetelu.
oleme spetsialiseerunud energiasäästlike kivimajade ehituse terviklahendustele. Nii jääb sinul aega tegeleda sellega, milles just sina oled parim.
“võtmed kätte” ehituslahenduse puhul ei teki sul kunagi küsimust, kes vastutab, millise töö eest? Üks ehitusfirma, üks vastutaja. Lihtne.
püstitame endale ehituskvaliteedi osas kõrgeid nõudmisi. Siinkohal on kindlasti kasuks tulnud meie Skandinaavias ehitamise kogemused. Vaata, meie tehtud töid siit.
  kasutame traditsiooniliste kivimaja ehitusplokkide- Aeroc, Columbia, FIBO – kõrval ka uuenduslikku ja energiasäästlikku Quad-Lock betoonist kivimaja ehitustehnoloogiat. Tuntud ka kui üks passiivmaja ehitamise süsteem. Vaata ICF tehnoloogia eeliseid siit
teame, et sinu soovid ja vajadused erinevad teise omadest. Väikefirmana saame arvestada just sinuga, selleks, et saaksid kõik oma unistused täide viia pakumegi sulle paindlikke ehitusteenuseid. Vaata meie teenuste loetelu.
puhas keskkond on lahutamatu osa meie elukeskkonnast. Ehitades targalt ja säästlikult loome puhtama ümbruskonna. Vaata milles seisneb ICF tehnoloogia keskkonnasäästlikkus siit.

Jagame teiega meelsasti oma seniste klientide kontaktandmeid. Kui olete sellest huvitatud, siis palun võtke meiega ühendust.

Meist

Ehitame energiasäästlike eramuid nii ICF betoon- tehnoloogiast kui ka plokk materjalidest.

Info

Kontakt

+372 507 9468

info@monaro.ee

Saekoja 36a 50107 Tartu

  • Kirjuta meile siit!