kamp1_empty

Maja ehituse hind.

Maja ehitada soovijana sa enamasti tead, millised on sinu rahalised võimalused. Puudu jääb infost, mida selliste rahaliste võimalustega endale lubada võib. Allolev info on sulle teadmiseks, milliseid võimalusi me pakume ja millest koosneb maja ehituse hind.

Meil on välja pakkuda kataloogimajade tüüplahenduste hinnad. Majakataloogi eesmärk on lihtsustada teie valikuid ja pakkuda projekteerimistööde hinnaeelist võrreldes projekteerimise individuaallahendustega. Kataloogimajade projekteerimisele on tehtud kulutused enne teid ostu – seega ei ole teil vaja uuesti kinni maksta tüüplahenduse loomise hinda. Vajadusel on võimalik kohandada majakataloogi tüüpprojekte teie soovidele vastavaks. Võta ühendust ja küsi hinda.

Individuaaltellimuste hinnad koostame vastavalt teie päringule. Küsi pakkumist või saada lehe jaluses oleva elektroonilise vormi kaudu meile oma kontakt ja me võtame ühendust.
Käimasoleva näidismaja ehitamise kampaania käigus oleme välja pakkunud “võtmed kätte” energiasäästliku kivimaja lahenduse. Vaata kampaniat siit.

Ehituse hinda mõjutavad tegurid:

  • ehituse konstruktsioonimaterjalide valik: (nt puitseinad on odavamad kui kiviseina)
  • viimistlusmaterjalide valik: tüüplahendustes oleme arvestanud heade ja korralike materjalidega, mida me ei häbene kasutada. Kauplustes saadaolevate viimistlusmaterjalide valik on aga väga lai ja kui teie sooviks on kasutada eripärasemaid materjale, siis need on üldjuhul mõnevõrra kallimaid kui tüüplahenduste materjalid
  • ehitusobjekti asukoht: mida kaugemal linnadest asub objekt, seda suuremad on transpordi kulud
  • hooajalisus: talve perioodil ehitamisel võivad lisanduda konstruktsioonide katmise ja soojendamisega seotud kulud
  • tehnosüsteemide valik: kütte- ja ventilatsioonilahendused võivad olla väga suurte hinnaerinevustega, sõltuvalt tootjast ja automatiseerituse tasemest.

Meist

Ehitame energiasäästlike eramuid nii ICF betoon- tehnoloogiast kui ka plokk materjalidest.

Info

Kontakt

+372 507 9468

info@monaro.ee

Saekoja 36a 50107 Tartu

 • Kirjuta meile siit!